*** RĘCZNA UJSOŁY ***
» Strona Główna » Artykuły » Download » Forum » Linki » Kategorie Newsów
 » Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
 » Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 304
Najnowszy Użytkownik: mhhxpdodbv
 » Licznik wyświetleń
 » SPONSORZY

Żywiec Zdrój


DeKafee Żywiec


ŻAPN


Ręczna Śrubiarnia Żywiec


Ośrodek Szkolenia Motorowego Lańczyk


Piekarnia Czernichów


Western Chicken Żywiec



 » HONOROWY PATRONAT NAD PLARP

UMWŚ

Powiat Żywiec

ZPRP

ŚlZPR

 » Partnerzy i Przyjaciele

Ręczna Żywiecczyzna

SPR ŻYWIECCZYZNA


zywiecki24


MCK Żywiec Zdrój


MCK Żywiec


Marek Regel


Vive Targi Kielce


Kronika Beskidzka


Beskidzka24


Dziennik Zachodni


Żywiec Nasze Miasto


Sportowy Żywiec


ŻywiecOnLine




 » PODBESKIDZKIE SZCZYPIORNISTKI i POLSKA REPREZENTACJA
Piłkarki ręczne z Podbeskidzia odwiedziły męską reprezentację Polski w piłce ręcznej, która przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku!




Na trening przybyło około 60 szczypiornistek z kilku drużyn Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Piłkarki najpierw oglądały trening polskich reprezentantów, a potem zbierały od nich autografy i robiły wspólne zdjęcia. Dla Michała Jureckiego czy Sławomira Szmala było to już drugie spotkanie z młodymi podbeskidzkimi szczypiornistkami w przeciągu półtora miesiąca. W drugiej połowie kwietnia dziewczęta były, bowiem na meczu Vive Targi Kielce, gdzie grają obie gwiazdy reprezentacji Polski. Jednak dziewczęta nie przyjechały do piłkarzy ręcznych z pustymi rękoma!
- Trenerom kadry wręczyłyśmy specjalne smycze ze znaczkami naszej ligi. Z kolei zawodnicy i sztab szkoleniowy otrzymali od nas ligowe smycze. Każdemu z piłkarzy powiedziałyśmy, że to specjalny talizman, który ma przynieść szczęście w najbliższych meczach eliminacyjnych z Litwą do przyszłorocznych mistrzostw świata w Hiszpanii. Zresztą w meczu rewanżowym z Litwą w Katowicach będziemy same dopingować naszą reprezentację! – mówi z dumą Sabina Kiełtucka, rzecznik prasowy Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

 Dodał: admin · Dnia: sierpień 11 2012 17:00:04 0 Komentarzy ˇ 553 Czytań Drukuj
 » TURNIEJ W RAJCZY - WYGRYWA RAJCZA!
Szczypiornistki z Rajczy wygrały Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Rajcza!




Do rywalizacji, która odbyła się we wtorek (1 maja) stanęły cztery drużyny: Milówka, Rajcza, Ujsoły i Wieprz. Wszystkie swoje mecze wygrały piłkarki z Rajczy. Natomiast o drugie miejsce trwała zacięta rywalizacja. Ostatecznie drugi był Wieprz przed Ujsołami i Milówką.


Wyniki:


Rajcza - Ujsoły 9-1 (2-1) - bramki: Karolina Szczotka 4, Anna Ficoń 3, Dominika Cokot 2 - Klaudia Wolna 1.


Milówka - Wieprz 9-8 (5-5) - bramki: Joanna Misiarz 5, Angelika Lach 4 - Judyta Binda 4, Karolina Kłusak 2, Anna Sanetra 2.


Rajcza - Milówka 14-2 (7-2) - bramki: Klaudia Hutyra 6, Karolina Szczotka 4, Magdalena Misiarz 2, Anna Ficoń 1, Marta Stanik 1 - Angelika Lach 1, Joanna Misiarz 1.


Ujsoły - Wieprz 6-11 (3-3) - bramki: Karolina Ciapka 2, Natalia Wolna 2, Agnieszka Biber 1, Klaudia Wolna 1 - Anna Sanetra 6, Judyta Binda 4, Klaudia Kupczak 1.


Rajcza - Wieprz 10-2 (7-1) - bramki: Marta Stanik 3, Karolina Szczotka 3, Anna Ficoń 1, Dominika Grzegorzek 1, Klaudia Hutyra 1, Magdalena Misiarz 1 - Judyta Binda 1, Klaudia Marek 1.


Ujsoły - Milówka 8-4 (4-1) - bramki: Agnieszka Kręcichwost 4, Klaudia Wolna 3, Kamila Miękina 1 - Joanna Misiarz 3, Aneta Szczotka 1.


Tabela


1. Rajcza - 3 - 6 - 33-5

2. Wieprz - 3 - 2 - 21-25

3. Ujsoły - 3 - 2 - 15-24

4. Milówka - 3 - 2 - 15-30



Klasyfikacja strzelczyń:

11 - Karolina Szczotka (Rajcza).

9 - Joanna Misiarz (Milówka) i Judyta Binda (Wieprz).

8 - Anna Sanetra (Wieprz).

7 - Klaudia Hutyra (Rajcza).

5 - Angelika Lach (Milówka), Anna Ficoń (Rajcza) i Klaudia Wolna (Ujsoły).

4 - Marta Stanik (Rajcza) i Agnieszka Kręcichwost (Ujsoły).

3 - Magdalena Misiarz (Rajcza).

2 - Dominika Cokot (Rajcza), Karolina Ciapka i Natalia Wolna (Ujsoły) oraz Karolina
Kłusak (Wieprz).

1 - Aneta Szczotka (Milówka), Dominika Grzegorzek (Rajcza), Agnieszka Biber i
Kamila Miękina (Ujsoły) oraz Klaudia Kupczak i Klaudia Marek (Wieprz).



 Dodał: admin · Dnia: sierpień 11 2012 16:59:37 0 Komentarzy ˇ 719 Czytań Drukuj
 » TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W RAJCZY - 1 MAJA



 Dodał: admin · Dnia: sierpień 11 2012 16:58:59 0 Komentarzy ˇ 487 Czytań Drukuj
 » KONIEC DRUGIEGO SEZONU - WĘGIERSKA GÓRKA!
WYNIKI NA ŻYWO!!! - 14 kwietnia - Węgierska Górka




Mistrz Podbeskidzia - ŁĘKAWICA

Mistrz Żywiecczyzny - ŁĘKAWICA

Mistrz Ziemi Bielskiej - GIMNAZJUM BYSTRA

Mistrz Ligi Nowych - UJSOŁY





PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT



Łodygowice – Gimnazjum Bystra 7-7 (4-4) - bramki: Sara Barcik 3, Barbara Czernek 2, Katarzyna Wisła 1, Dominika Słowiak 1 - Magdalena Kubańda 4, Dominika Pach 2, Joanna Harat 1.


Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Węgierska Górka 4-3 (3-2) - bramki: Maja Janusz 4 - Maria Jurasz 1, Elżbieta Mieszczak 1, Kinga Motyka 1.


Łodygowice – ŻAPN Żywiec 3-8 (1-4) -bramki: Sara Barcik1, Barbara Czernek 1, Agnieszka Wojtyła 1 - Anna Ficoń 2, Sylwia Libionka 2, Klaudia Kamińska 1, Patrycja Puchacz 1, Ewa Wróbel 1, Klaudia Wróbel 1.


Jeleśnia – Gimnazjum Bystra 5-8 (2-2) - bramki: Karolina Byrtek 2, Dagmara Jurys 1, Monika Kamińska 1, Anna Klimczak 1 - Katarzyna Szewczyk 4, Dominika Pach 3, Joanna Harat 1.


Łękawica – Żywiec 6-1 (5-0) - bramki: Magdalena Jasiewicz 5, Katarzyna Duda 1 - Dorota Mikołajek 1.


Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Łękawica 5-8 (1-4) - bramki: Katarzyna Marek 3, Maja Janusz 2 - Katarzyna Duda 3, Martyna Barcik 1, Magdalena Jasiewicz 1, Kamila Magiera 1, Agnieszka Rodak 1 i Anna Tomiczek 1.


Żywiec – ŻAPN Żywiec 1-8 (1-6) - bramki: Dorota Mikołajek 1 - Anna Ficoń 2, Sylwia Libionka 2, Justyna Duraj 1, Klaudia Kamińska 1, Patrycja Puchacz 1, Ewa Wróbel 1.


PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 4-4 (2-1) - bramki: Marta Grajcarek 2, Ilona Barcik 1, Kamila Legień 1 - Karolina Kłusak 2, Judyta Binda 1, Anna Sanetra 1.


Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – ŻAPN Żywiec 5-8 (1-4) - bramki: Maja Janusz 3, Anna Beruś 1, Katarzyna Marek 1 - Sylwia Libionka 4, Anna Ficoń 2, Patrycja Puchacz 1, Klaudia Wróbel 1.


Łękawica – Węgierska Górka 2-0 (1-0) - bramki: Katarzyna Duda 2.


Jeleśnia – Milówka 5-4 (2-1) - bramki: Kamila Białecka 2, Gabriela Gołek 1, Dagmara Jurys 1, Magdalena Mędrala 1 - Joanna Misiarz 2, Ewelina Szczotka 2.


Twardorzeczka – Wieprz 10-4 (5-3) - bramki: Zuzanna Pietraszko 3, Beata Kryszyłowicz 2, Katarzyna Bednarz 1, Monika Sadlik 1, Beata Skupień 1, Marlena Staszek 1, Patrycja Wiatr 1 - Judyta Binda 2, Anna Sanetra 2.


Węgierska Górka – Rajcza 7-1 (3-0) - bramki: Iga Bierońska 3, Elżbieta Mieszczak 3, Bożena Pranschke 1- Magdalena Misiarz 1.


Twardorzeczka – Milówka 7-2 (2-1) - bramki: Katarzyna Bednarz 2, Zuzanna Pietraszko 2, Beata Kryszyłowicz 1, Marlena Staszek 1, Patrycja Wiatr 1 - Ewelina Szczotka 2.


PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 6-7 (3-4) - bramki: Marta Grajcarek 2, Kamila Legień 2, Martyna Kliś 1, Magdalena Pietraszko 1 - Anna Ficoń 2, Magdalena Misiarz 2, Dominika Grzegorzek 1, Klaudia Hutyra 1, Marta Stanik 1.



1. Łękawica 24 44 182-87 - mistrz PODBESKIDZIA

2. ŻAPN Żywiec 24 41 216-102

3. Jeleśnia 24 32 150-107

4. Łodygowice 24 31 162-104

5. Twardorzeczka 24 30 135-82

6. Gimnazjum Bystra 24 30 149-109

7. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 24 27 146-118

8. Żywiec 24 24 125-126

9. Rajcza 24 18 123-146

10. Węgierska Górka 24 16 74-113

11. Wieprz 24 8 82-195

12. Milówka 24 7 75-180

13. PTG Sokół w Gminie Czernichów 24 6 90-237




Klasyfikacja strzelczyń:



68 - Sylwia Libionka (ŻAPN Żywiec).

60 - Patrycja Puchacz (ŻAPN Żywiec).

52 - Dominika Pach (Gimnazjum Bystra).

49 - Sara Barcik (Łodygowice).

47 - Dorota Mikołajek (Żywiec) i Ewelina Szczotka (Milówka).

41 - Marta Grajcarek (PTG Sokół w Gminie Czernichów).

40 - Anna Mrózek (Łękawica).

38 – Katarzyna Duda i Magdalena Jasiewicz (Łękawica) oraz Dominika Słowiak (Łodygowice)

36 - Karolina Szczotka (Rajcza).

34 - Judyta Binda (Wieprz).

33 - Katarzyna Szewczyk (Gimnazjum Bystra) i Anna Ficoń (ŻAPN Żywiec).

32 - Anna Sanetra (Wieprz).

29 - Magdalena Kubańda (Gimnazjum Bystra), Dagmara Jurys (Jeleśnia), Katarzyna Wisła (Łodygowice), Marta Stanik (Rajcza) i Katarzyna Marek (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała).

27 - Magdalena Mędrala (Jeleśnia) i Aleksandra Popow (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała).

25 - Elżbieta Mieszczak (Węgierska Górka).

24 - Kamila Janota (Twardorzeczka) i Iga Bierońska (Węgierska Górka).

23 - Karolina Byrtek (Jeleśnia), Marlena Staszek (Twardorzeczka) i Angelika Dziedzic (Żywiec).

20 - Anna Klimczak (Jeleśnia), Joanna Misiarz (Milówka) i Zuzanna Pietraszko (Twardorzeczka).

19 - Aleksandra Studencka (Żywiec).

17 - Anna Tomiczek (Łękawica) i Justyna Duraj (ŻAPN Żywiec).

16 - Klaudia Kamińska (ŻAPN Żywiec).

15 - Monika Kamińska (Jeleśnia) oraz Anna Ficoń i Magdalena Misiarz (Rajcza).

14 - Barbara Czernek (Łodygowice), Maja Janusz (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała) i Beata Skupień (Twardorzeczka).

13 - Wioletta Błachut (Łękawica), Kamila Legień (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Klaudia Wróbel (ŻAPN Żywiec - 9, Jeleśnia - 4) i Aleksandra Nowak (Żywiec).

12 - Anna Beruś i Alina Bialik (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała) oraz Patrycja Wiatr (Twardorzeczka).

11 - Joanna Harat (Gimnazjum Bystra), Izabela Strzop (Łękawica), Zuzanna Jureczko (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Katarzyna Bednarz (Twardorzeczka) i Eliza Stańco (Węgierska Górka).

10 - Beata Kryszyłowicz (Twardorzeczka).

9 - Kamila Białecka (Jeleśnia), Agnieszka Wojtyła (Łodygowice), Kinga Nawojowska (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Agnieszka Wichary (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Karolina Kłusak (Wieprz) i Ewa Wróbel (ŻAPN Żywiec - 9, Jeleśnia - 0).

8 - Patrycja Piecuch (Rajcza).

7 - Martyna Barcik (Łękawica), Aleksandra Jochemczyk (Łodygowice), Agnieszka Harat (PTG Sokół w Gminie Czernichów).

6 - Karolina Krzyżowska (Jeleśnia), Agnieszka Rodak (Łękawica), Barbara Koim i Justyna Chełstowska (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Bożena Pranschke (Węgierska Górka) i Karina Kubica (Żywiec).

5 – Zuzanna Jaślanek (Gimnazjum Bystra), Anna Klimas (Jeleśnia), Monika Rabka (Łodygowice), Kinga Motyka (Węgierska Górka) i Aleksandra Zarzecka (Żywiec).

4 - Gabriela Gołek i Jagoda Waluś (Jeleśnia), Marzena Oślak (Łękawica), Sylwia Olber (Milówka), Monika Halemska (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Dominika Grzegorzek (Rajcza), Natalia Chełstowska (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Aleksandra Łyszczek (Twardorzeczka), i Klaudia Sapeta (ŻAPN Żywiec).

3 - Kinga Jamróz, Aneta Kras i Natalia Szymala (Gimnazjum Bystra), Angelika Lach (Milówka), Marta Waluś (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Dominika Cokot (Rajcza), Kinga Kuczek (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała) i Patrycja Hulbój (Wieprz).

2 - Zofia Dłutek, Paulina Duda, Klaudia Gruszecka i Ewelina Nikiel (Łodygowice), Magdalena Pietraszko (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Klaudia Hutyra i Martyna Milner (Rajcza), Dominika Socha (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Monika Sadlik (Twardorzeczka), Klaudia Marek (Wieprz) i Daria Mieszczak (Żywiec).

1 – Anna Cholewiak, Iwona Marek i Aleksandra Wiewióra (Gimnazjum Bystra), Marta Czul (Jeleśnia), Kamila Magiera (Łękawica), Justyna Fijak, Maria Worek i Patrycja Żur (Łodygowice), Aleksandra Witos (Milówka), Justyna Fijak, Maria Worek i Patrycja Żur (Łodygowice), Aleksandra Witos (Milówka), Ilona Barcik, Magdalena Itzenthaler, Marta Medwid i Martyna Kliś (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Sylwia Marzec i Teresa Stanik (Rajcza), Monika Bednarek i Oliwia Mikrut (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Wioletta Mizia (Twardorzeczka), Maria Jurasz (Węgierska Górka), Klaudia Kupczak i Katarzyna Satława (Wieprz), Anna Błachut, Daria Caputa (Żywiec) i Kinga Marcjasz (Żywiec 1, Milówka 0).




MISTRZOSTWA ŻYWIECCZYZNY



Łodygowice – ŻAPN Żywiec 3-8 (1-4)


Łękawica – Żywiec 6-1 (5-0)


Żywiec – ŻAPN Żywiec 1-8 (1-6)


PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz 4-4 (2-1)


Łękawica – Węgierska Górka 2-0 (1-0)


Jeleśnia – Milówka 5-4 (2-1)


Twardorzeczka – Wieprz 10-4 (5-3)


Węgierska Górka – Rajcza 7-1 (3-0)


Twardorzeczka – Milówka 7-2 (2-1)


PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza 6-7 (3-4)



1. Łękawica 20 36 154-70 - mistrz ŻYWIECCZYZNY

2. ŻAPN Żywiec 20 33 184-82

3. Jeleśnia 20 30 131-85

4. Łodygowice 20 26 135-81

5. Twardorzeczka 20 24 112-68

6. Żywiec 20 19 104-105

7. Rajcza 20 17 104-119

8. Węgierska Górka 20 14 67-91

9. Wieprz 20 8 70-157

10. Milówka 20 7 65-146

11. PTG Sokół w Gminie Czernichów 20 6 79-196



MISTRZOSTWA ZIEMI BIELSKIEJ




1. Gimnazjum Bystra 2 3 12-5 - Mistrz ZIEMI BIELSKIEJ

2. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 2 1 5-12




LIGA NOWYCH




Świnna – Gilowice 8-0 (5-0) - bramki: Marta Urbaniec 6, Anna Jarmusz 2.


Świnna – Ślemień 3-1 (1-0) - bramki: Marta Urbaniec 3 - Ewelina Mazgaj 1.


Ujsoły – Gilowice 7-0 (1-0) - bramki: Agnieszka Biber 4, Karolina Ciapka 2, Klaudia Wolna 1.


Ujsoły – Ślemień 4-2 (3-1) - bramki: Klaudia Wolna 2, Agnieszka Biber 1, Agnieszka Kręcichwost 1 - Ewelina Mazgaj 2.





1. Ujsoły 3 6 15-2 - mistrz LIGI NOWYCH

2. Świnna 3 4 11-5

3. Ślemień 3 2 5-7

4. Gilowice 3 0 0-17





Klasyfikacja strzelczyń:



9 - Marta Urbaniec (Świnna).

5 - Agnieszka Biber (Ujsoły).

4 - Klaudia Wolna (Ujsoły).

3 - Ewelina Mazgaj (Ślemień).

2 - Anna Jarmusz (Świnna) oraz Karolina Ciapka i Natalia Wolna (Ujsoły).

1 – Ludwika Małysiak i Magdalena Rom (Ślemień) oraz Agnieszka Kręcichwost (Ujsoły).

 Dodał: admin · Dnia: sierpień 11 2012 16:58:16 0 Komentarzy ˇ 485 Czytań Drukuj
 » FINISZ LIGI W WĘGIERSKIEJ GÓRCE - 14 KWIETNIA - ZAPOWIEDŹ
Drugi sezon Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt dobiega końca!
Ostatnie mecze ligowe rozegrane zostaną 14 kwietnia (sobota) w Węgierskiej Górce.



Rozgrywki rozpoczną się o 9.00. Całe podsumowanie ligi planowane jest na około 15.40!


Ci, którzy nie dadzą rady przyjść zobaczyć w akcji podbeskidzkich szczypiornistek będą mogli śledzić mecze w bezpośredni transmisji telewizyjnej na portalu internetowym - www.zywiecki24.pl


Dodajmy, że Turniej Ligowy w Węgierskiej Górce rozegrany zostanie pod honorowym patronatem wójta gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika.


Natomiast rozgrywki Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt odbywają się pod honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Śląskiego Adama Matusiewicza, Związku Piłki Ręcznej w Polsce i Śląskiego Związku Piłki Ręcznej w Katowicach.



Szczegółowy harmonogram:


9.00 - Łodygowice – Gimnazjum Bystra

9.20 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Węgierska Górka

9.40 – Łodygowice – ŻAPN Żywiec

10.00 – Jeleśnia – Gimnazjum Bystra

10.20 – Łękawica – Żywiec

10.40 - Świnna – Gilowice - Liga Nowych

11.00 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Łękawica

11.20 – Żywiec – ŻAPN Żywiec

11.40 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Wieprz

12.00 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – ŻAPN Żywiec

12.20 - Świnna – Ślemień - Liga Nowych

12.40 – Łękawica – Węgierska Górka

13.00 – Jeleśnia – Milówka

13.20 – Twardorzeczka – Wieprz

13.40 – Węgierska Górka – Rajcza

14.00 - Ujsoły – Gilowice - Liga Nowych

14.20 – Twardorzeczka – Milówka

14.40 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Rajcza

15.00 - Ujsoły – Ślemień - Liga Nowych




 Dodał: admin · Dnia: sierpień 11 2012 16:57:31 0 Komentarzy ˇ 457 Czytań Drukuj
 » BĘDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO!
Kolejna miła niespodzianka!



Miło nam poinformować, że będzie telewizyjna relacja "na żywo" z Turnieju Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt, który zostanie rozegrany w Węgierskiej Górce - 14 kwietnia!


Zmagania podbeskidzkich szczypiornistek będzie można oglądać w sobotę (14 kwietnia) na portalu internetowym - www.zywiecki24.pl


zywiecki24





 Dodał: admin · Dnia: sierpień 11 2012 16:56:26 0 Komentarzy ˇ 459 Czytań Drukuj
 » MARSZAŁEK PATRONUJE LIDZE!
Miło nam poinformować, że honorowy patronat nad Podbeskidzką Ligą Amatorską Piłki Ręcznej Dziewcząt objął:


Marszałek Województwa Śląskiego Adam Matusiewcz!


UMWŚ



To kolejny patronat nad naszą ligą. Poza nim lidze patronują:



Związek Piłki Ręcznej w Polsce


ZPRP


i


Śląski Związek Piłki Ręcznej w Katowicach.


ŚlZPR



Ponadto nad poszczególnymi turniejami ligowymi swoje patronaty honorowe sprawują:


Wójt gminy Łękawica Stanisław Baczyński

Wójt gminy Lipowa Stanisław Caputa

Wójt gminy Czernichów Adam Kos

Wójt gminy Łodygowice Andrzej Pitera

Burmistrza Żywca Antoni Szlagor

Wójt gminy Radziechowy-Wieprz Grzegorz Figura

Wójt gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik

 Dodał: admin · Dnia: sierpień 11 2012 16:55:45 0 Komentarzy ˇ 459 Czytań Drukuj
 » WYNIKI - LIGA W WIEPRZU 2011/2012
Do zmiany lidera doszło w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Po Turnieju Ligowym w Wieprzu, który odbył się w sobotę (24 marca) na pierwsze miejsce powróciła Łękawica.




Turniej w podżywieckim Wieprzu, pod honorowym patronatem wójta gminy Radziechowy-Wieprz Grzegorza Figury, przejdzie do historii podbeskidzkiego szczypiorniaka z kilku powodów.
- Po raz pierwszy zagrały trzy nowe drużyny z Żywiecczyzny: Gilowice, Ślemień i Ujsoły. Padł także rekord uczestników, których mieliśmy łącznie grubo ponad 200. Ponadto zainaugurowaliśmy Ligę Nowych, gdzie oprócz debiutującej trójki gra jeszcze Świnna - wyliczają Mateusz Pindel, Jarosław Dudek i Andrzej Krempel, koordynatorzy Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt.
Podczas meczów doszło do kilku niespodzianek. Dotychczasowy lider ŻAPN Żywiec przegrała z Węgierską Górką i Jeleśnią. Wykorzystała to skrzętnie Łękawica, który wygrała swoje trzy mecze i tym samym powróciła na fotel lidera. Czy go utrzyma? Wszystko okaże się podczas ostatniego Turnieju Ligowego 14 kwietnia w Węgierskiej Górce.
Dodajmy, że Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt rozgrywana jest pod patronatem Związku Piłki Ręcznej w Polsce i Śląskiego Związku Piłki Ręcznej w Katowicach.




PODBESKIDZKA LIGA AMATORSKA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT


Gimnazjum Bystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów 11:6 (2:5) – bramki: Dominika Pach 6, Katarzyna Szewczyk 3, Anna Cholewiak 1, Kinga Jamróz 1 – Marta Grajcarek 4, Agnieszka Harat 2.

Węgierska Górka – Łodygowice 4:9 (4:5) – bramki: Elżbieta Mieszczak 2, Bożena Pranschke 1, Eliza Stańco 1 – Sara Barcik 2, Dominika Słowiak 2, Katarzyna Wisła 2, Barbara Czernek 1, Monika Rabka 1, Agnieszka Wojtyła 1.

Twardorzeczka – Gimnazjum Bystra 4:7 (2:3) – bramki: Beata Skupień 3, Patrycja Wiatr 1 - Katarzyna Szewczyk 3, Dominika Pach 2, Kinga Jamróz 1, Iwona Marek 1.

Węgierska Górka – Wieprz 7:4 (2:2) – bramki: Elżbieta Mieszczak 4, Iga Bierońska 3 – Anna Sanetra 3, Judyta Binda 1.

Gimnazjum Bystra – Żywiec 4:8 (1:5) – bramki: Dominika Pach 2, Katarzyna Szewczyk 2 – Dorota Mikołajek 4, Aleksandra Zarzecka 2, Kinga Marcjasz 1, Aleksandra Studencka 1.

Węgierska Górka – ŻAPN Żywiec 6:5 (2:3) – bramki: Elżbieta Mieszczak 3, Iga Bierońska 2, Eliza Stańco 1 – Anna Ficoń 2, Sylwia Libionka 2, Patrycja Puchacz 1.

Twardorzeczka – Żywiec 3:5 (1:2) – bramki: Beata Skupień 2, Wioletta Mizia 1 – Dorota Mikołajek 3, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Zarzecka 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – ŻAPN Żywiec 2:13 (0:5) – bramki: Marta Grajcarek 1, Magdalena Pietraszko 1 – Sylwia Libionka 5, Patrycja Puchacz 5, Anna Ficoń 1, Klaudia Kamińska 1, Klaudia Wróbel 1.

Łodygowice – Rajcza 7:8 (3:3) – bramki: Dominika Słowiak 3, Barbara Czernek 2, Sara Barcik 1, Katarzyna Wisła 1 - Karolina Szczotka 3, Dominika Cokot 1, Anna Ficoń 1, Magdalena Misiarz 1, Patrycja Piecuch 1, Marta Stanik 1.

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 11:1 (7:0) – bramki: Marta Grajcarek 8, Monika Halemska 1, Agnieszka Harat 1, Kamila Legień 1 - Sylwia Olber 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Wieprz 6:5 (4:1) – bramki: Katarzyna Marek 3, Maja Janusz 2, Anna Beruś 1 – Judyta Binda 2, Karolina Kłusak 1, Klaudia Kupczak 1, Anna Sanetra 1.

Łodygowice – Milówka 9:1 (5:0) – bramki: Agnieszka Wojtyła 2, Sara Barcik 1, Ewelina Nikiel 1, Monika Rabka 1, Dominika Słowiak 1, Katarzyna Wisła 1, Maria Worek 1, Patrycja Żur 1 - Joanna Misiarz 1.

ŻAPN Żywiec – Jeleśnia 7:10 (2:5) – bramki: Sylwia Libionka 4, Anna Ficoń 1, Partrycja Puchacz 1, Klaudia Wróbel 1 - Dagmara Jurys 3, Anna Klimczak 3, Magdalena Mędrala 2, Monika Kamińska 1, Jagoda Waluś 1.

Twardorzeczka – Łękawica 3:5 (2:3) – bramki: Marlena Staszek 3 – Anna Mrózek 2, Katarzyna Duda 1, Magdalena Jasiewicz 1, Anna Tomiczek 1.

Żywiec – Wieprz 8:2 (4:2) – bramki: Dorota Mikołajek 3, Aleksandra Studencka 3, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Nowak 1 - Anna Sanetra 2.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Rajcza 5:4 (1:4) – bramki: Zuzanna Jureczko 2, Anna Beruś 1, Maja Janusz 1, Katarzyna Marek 1 - Marta Stanik 3, Karolina Szczotka 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Milówka 9:0 (5:0) – bramki: Katarzyna Marek 3, Anna Beruś 2, Maja Janusz 2, Monika Bednarek 1, Zuzanna Jureczko 1.

Łękawica – Rajcza 6:4 (4:1) – bramki: Magdalena Jasiewicz 4, Wioletta Błachut 1, Anna Mrózek 1 - Marta Stanik 2, Karolina Szczotka 2.

Jeleśnia – Wieprz 10:3 (3:3) – bramki: Monika Kamińska 4, Anna Klimczak 2, Kamila Białecka 1, Karolina Byrtek 1, Dagmara Jurys 1, Magdalena Mędrala 1 – Judyta Binda 2, Karolina Kłusak 1.

Łękawica – Milówka 11:3 (6:1) – bramki: Katarzyna Duda 3, Anna Mrózek 3, Agnieszka Rodak 3, Marzena Oślak 1, Anna Tomiczek 1 - Joanna Misiarz 2, Aleksandra Witos 1.

Rajcza – Jeleśnia 4:8 (1:5) – bramki: Marta Stanik 2, Dominika Grzegorzek 1, Karolina Szczotka 1 – Magdalena Mędrala 3, Karolina Byrtek 2, Monika Kamińska 2, Anna Klimczak 1.



1. Łękawica 21 38 166-81

2. ŻAPN Żywiec 21 35 192-93

3. Łodygowice 22 30 152-89

4. Jeleśnia 22 30 140-95

5. Gimnazjum Bystra 22 27 134-97

6. Twardorzeczka 22 26 118-76

7. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 21 25 132-99

8. Żywiec 22 24 123-112

9. Rajcza 22 16 115-133

10. Węgierska Górka 21 12 63-107

11. Milówka 22 7 69-168

12. Wieprz 22 7 74-181

13. PTG Sokół w Gminie Czernichów 22 5 80-226



KLASYFIKACJA STRZELCZYŃ



60 - Sylwia Libionka (ŻAPN Żywiec).

57 - Patrycja Puchacz (ŻAPN Żywiec).

47 - Dominika Pach (Gimnazjum Bystra).

45 - Sara Barcik (Łodygowice) i Dorota Mikołajek (Żywiec).

43 - Ewelina Szczotka (Milówka).

40 - Anna Mrózek (Łękawica).

37 - Dominika Słowiak (Łodygowice) i Marta Grajcarek (PTG Sokół w Gminie Czernichów).

36 - Karolina Szczotka (Rajcza).

32 - Katarzyna Duda i Magdalena Jasiewicz (Łękawica).

31 - Judyta Binda (Wieprz).

29 - Katarzyna Szewczyk (Gimnazjum Bystra) i Anna Sanetra (Wieprz).

28 - Katarzyna Wisła (Łodygowice) i Marta Stanik (Rajcza).

27 - Dagmara Jurys (Jeleśnia), Aleksandra Popow (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała) i Anna Ficoń (ŻAPN Żywiec).

26 - Magdalena Mędrala (Jeleśnia).

25 - Magdalena Kubańda (Gimnazjum Bystra) i Katarzyna Marek (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała).

24 - Kamila Janota (Twardorzeczka).

23 - Angelika Dziedzic (Żywiec).

21 - Karolina Byrtek (Jeleśnia), Marlena Staszek (Twardorzeczka), Iga Bierońska i Elżbieta Mieszczak (Węgierska Górka).

19 - Anna Klimczak (Jeleśnia) i Aleksandra Studencka (Żywiec).

18 - Joanna Misiarz (Milówka).

16 - Anna Tomiczek (Łękawica) i Justyna Duraj (ŻAPN Żywiec).

15 - Zuzanna Pietraszko (Twardorzeczka).

14 - Monika Kamińska (Jeleśnia) i Klaudia Kamińska (ŻAPN Żywiec).

13 - Wioletta Błachut (Łękawica), Anna Ficoń (Rajcza), Beata Skupień (Twardorzeczka) i Aleksandra Nowak (Żywiec).

12 - Magdalena Misiarz (Rajcza) i Alina Bialik (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała).

11 - Izabela Strzop (Łękawica), Barbara Czernek (Łodygowice), Anna Beruś i Zuzanna Jureczko (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Eliza Stańco (Węgierska Górka) i Klaudia Wróbel (ŻAPN Żywiec - 7, Jeleśnia - 4).

10 - Kamila Legień (PTG Sokół w Gminie Czernichów) i Patrycja Wiatr (Twardorzeczka).

9 - Joanna Harat (Gimnazjum Bystra), Kinga Nawojowska (PTG Sokół w Gminie Czernichów) i Agnieszka Wichary (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała).

8 - Agnieszka Wojtyła (Łodygowice), Patrycja Piecuch (Rajcza) i Katarzyna Bednarz (Twardorzeczka).

7 - Kamila Białecka (Jeleśnia), Aleksandra Jochemczyk (Łodygowice), Agnieszka Harat (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Beata Kryszyłowicz (Twardorzeczka), Karolina Kłusak (Wieprz) i Ewa Wróbel (ŻAPN Żywiec - 7, Jeleśnia - 0).

6 - Karolina Krzyżowska (Jeleśnia), Martyna Barcik (Łękawica), Barbara Koim i Justyna Chełstowska (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała) i Karina Kubica (Żywiec).

5 – Zuzanna Jaślanek (Gimnazjum Bystra), Anna Klimas (Jeleśnia), Agnieszka Rodak (Łękawica), Monika Rabka (Łodygowice), Maja Janusz (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Bożena Pranschke (Węgierska Górka) i Aleksandra Zarzecka (Żywiec).

4 - Jagoda Waluś (Jeleśnia), Marzena Oślak (Łękawica), Sylwia Olber (Milówka), Monika Halemska (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Natalia Chełstowska (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Aleksandra Łyszczek (Twardorzeczka), Kinga Motyka (Węgierska Górka) i Klaudia Sapeta (ŻAPN Żywiec).

3 - Kinga Jamróz, Aneta Kras i Natalia Szymala (Gimnazjum Bystra), Gabriela Gołek (Jeleśnia), Angelika Lach (Milówka), Marta Waluś (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Dominika Cokot i Dominika Grzegorzek (Rajcza), Kinga Kuczek (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała) i Patrycja Hulbój (Wieprz).

2 - Zofia Dłutek, Paulina Duda, Klaudia Gruszecka i Ewelina Nikiel (Łodygowice), Martyna Milner (Rajcza), Dominika Socha (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Klaudia Marek (Wieprz) i Daria Mieszczak (Żywiec).

1 – Anna Cholewiak, Iwona Marek i Aleksandra Wiewióra (Gimnazjum Bystra), Marta Czul (Jeleśnia), Justyna Fijak, Maria Worek i Patrycja Żur (Łodygowice), Aleksandra Witos (Milówka), Magdalena Itzenthaler, Marta Medwid i Magdalena Pietraszko (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Klaudia Hutyra, Sylwia Marzec i Teresa Stanik (Rajcza), Monika Bednarek i Oliwia Mikrut (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Wioletta Mizia i Monika Sadlik (Twardorzeczka), Klaudia Kupczak i Katarzyna Satława (Wieprz), Anna Błachut i Daria Caputa (Żywiec) oraz Kinga Marcjasz (Żywiec 1, Milówka 0).




LIGA NOWYCH



Gilowice – Ślemień 0:2 (0:1) – bramki: Ludwika Małysiak 1, Magdalena Rom 1.

Świnna – Ujsoły 0:4 (0:3) – bramki: Natalia Wolna 2, Agnieszka Biber 1, Klaudia Wolna 1.




1. Ujsoły 1 2 4:0

2. Ślemień 1 2 2:0

3. Gilowice 1 0 0:2

4. Świnna 1 0 0:4



Klasyfikacja strzelczyń:


2 - Natalia Wolna (Ujsoły).

1 – Ludwika Małysiak i Magdalena Rom (Ślemień) oraz Agnieszka Biber i Klaudia Wolna (Ujsoły).




MISTRZOSTWA ŻYWIECCZYZNY




Węgierska Górka – Łodygowice 4:9 (4:5)

Węgierska Górka – Wieprz 7:4 (2:2)

Węgierska Górka – ŻAPN Żywiec 6:5 (2:3)

Twardorzeczka – Żywiec 3:5 (1:2)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – ŻAPN Żywiec 2:13 (0:5)

Łodygowice – Rajcza 7:8 (3:3)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka 11:1 (7:0)

Łodygowice – Milówka 9:1 (5:0)

ŻAPN Żywiec – Jeleśnia 7:10 (2:5)

Twardorzeczka – Łękawica 3:5 (2:3)

Żywiec – Wieprz 8:2 (4:2)

Łękawica – Rajcza 6:4 (4:1)

Jeleśnia – Wieprz 10:3 (3:3)

Łękawica – Milówka 11:3 (6:1)

Rajcza – Jeleśnia 4:8 (1:5)




1. Łękawica 18 32 146-69

2. ŻAPN Żywiec 18 29 168-78

3. Jeleśnia 19 28 126-81

4. Łodygowice 19 26 132-73

5. Twardorzeczka 18 20 95-62

6. Żywiec 18 19 102-91

7. Rajcza 18 15 96-106

8. Węgierska Górka 18 12 58-90

9. Milówka 18 7 59-134

10. Wieprz 18 7 62-143

11. PTG Sokół w Gminie Czernichów 18 5 69-185




MISTRZOSTWA ZIEMI BIELSKIEJ



1. Gimnazjum Bystra 2 3 12-5

2. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 2 1 5-12



 Dodał: admin · Dnia: marzec 27 2012 16:49:14 0 Komentarzy ˇ 628 Czytań Drukuj
 » LIGA ZAGRA W WIEPRZU - 24 MARCA - ZAPOWIEDŹ
Wiele nowych piłkarek ręcznych, a przy tym wiele emocji, będzie można zobaczyć podczas najbliższego turnieju Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt, który odbędzie się w sobotę (24 marca) w podżywieckim Wieprzu!


Zmagania rozpoczną się już o 8.30.








- Na pewno nie zabraknie wielu emocji i efektownych bramek. Nowością będzie występ aż trzech nowych drużyn: Gilowice, Ślemień i Ujsoły. Wspólnie z drużyną Świnna ekipy te rywalizując pomiędzy sobą zainaugurują rozgrywki w specjalnie dla nich stworzonej Lidze Nowych. Będzie to dla nich takie przetarcie przed kolejnym sezonem Podbeskidzkiej Ligi, w której wystartują już we wrześniu – mówią Mateusz Pindel, Jarosław Dudek i Andrzej Krempel, koordynatorzy Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt.
Dodajmy, że sobotni Turniej Ligowy rozegrany zostanie pod honorowym patronatem wójta gminy Radziechowy-Wieprz Grzegorza Figury. Natomiast patronat nad całą ligą sprawują Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Śląski Związek Piłki Ręcznej w Katowicach.



Szczegółowy harmonogram meczów – Wieprz (24 marca)


8.30 – Gimnazjum Bystra – PTG Sokół w Gminie Czernichów

8.50 - Węgierska Górka – Łodygowice

9.10 – Twardorzeczka – Gimnazjum Bystra

9.30 – Węgierska Górka – Wieprz

9.50 – Gimnazjum Bystra – Żywiec

10.10 – Węgierska Górka – ŻAPN Żywiec

10.30 - Twardorzeczka – Żywiec

10.50 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – ŻAPN Żywiec

11.10 – Łodygowice – Rajcza

11.30 – PTG Sokół w Gminie Czernichów – Milówka

11.50 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Wieprz

12.10 – Łodygowice – Milówka

12.30 – ŻAPN Żywiec – Jeleśnia

12.50 - Twardorzeczka – Łękawica

13.10 – Żywiec – Wieprz

13.30 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Rajcza

13.50 - Gilowice – Ślemień – Liga Nowych

14.10 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała - Milówka

14.30 - Świnna – Ujsoły – Liga Nowych

14.50 – Łękawica – Rajcza

15.10 – Jeleśnia – Wieprz

15.30 – Łękawica – Milówka

15.50 – Rajcza – Jeleśnia



 Dodał: admin · Dnia: marzec 20 2012 20:39:54 0 Komentarzy ˇ 534 Czytań Drukuj
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
 » Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 » Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

admin
11/03/2012 13:10
Już wkrótce drużyna Ujsoły rozegra swój pierwszy meczsmiley

Dzik
04/03/2012 17:12
Witajcie ; ) Stronka- cudo. No i oczywiście nowa drużyna! Życzę powodzenia i wiele emocji!

 » KLUB NASZEGO REGIONU!
Ręczna Śrubiarnia Żywiec
 » DRUŻYNY Z PODBESKIDZKIEJ LIGI AMATORSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Ręczna Gilowice


Ręczna Bystra


Ręczna Koszarawa


Ręczna Łękawica


Ręczna Łodygowice


Ręczna Milówka




Ręczna Rajcza


Ręczna Ślemień


Ręczna Świnna


Ręczna Twardorzeczka


Ręczna Węgierska Górka


Ręczna Wieprz


ŻAPN


Ręczna Żywiec


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie